2 Aralık 2017 Cumartesi

Lizbon.com Alışverişim

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır yazı giremiyorum. Mezun oldum, çalışmaya başladım. Çalışmak oldukça yorucuymuş, stresliymiş. Kendime ve instagram sayfama ( @mrvcel ) zar zor yetişir oldum. Haliyle alışveriş yapmak içinde kısıtlı vaktim oluyor. Bu sebeple online kozmetik ve giyim sitelerinden daha çok ürün alır oldum son zamanlarda. Bugünde yeni deneyimim olan Lizbon.com alışveiş sitesinden bahsedeceğim.Lizbon giyim üzerine oluşturulmuş bir site ve kullanışlı bir arayüze sahip .. Aradığınız ürünü kategori olarak hızlıca seçebiliyor ya da sitenin en üst kısmında bulunan arama butoncuğunu kullanarak kolaylıkla istediğiniz kısımlara ulaşabiliyorsunuz. 

Site de aynı zamanda ücretsiz kargo fırsatı var. Benim ürünlerim kargo şirket tarafından ilk gün geri gönderilmişti, ben de sitede bulunan iletişim numarasından hemen ulaştım. Tatlı dilli bir kadınla konuşarak sorunu çözdük. Tekrardan gönderileceğini söyledi ve kargonun tekrar gönderileceği gün beni arayıp kargo çıkışı için hem onayımı aldı hem de bilgilendirildim. Özellikle geri aranıp özel olarak bilgilendirildiğim için ayrıca mutlu oldum .. Bazı başka  firmalarda numaralardan bile ulaşmak mümkün olmuyor çünkü.

Şu an çalıştıkları kargo şirketi Sürat ve kredikartı kullanmayanlar için kapıda ödeme seçeneği de mevcut. Şimdi sizinle aldığım parçaları paylaşayım. Kış ayına yavaştan giriş yaptığımız için iki tane böyle kışlık yumoş yumoş kazak aldım. Gelmeden önce aldığım ürünlerde sadece standart beden seçeneği olduğu için acaba çok büyük gelir mi, üzerimde iyi durur mu endişesi yaşamıştım biraz ama aksine çok sevdim . İki kazakta beni gibi 'S' beden giyen biri için biraz salaş oluyorlar, bununla birlikte bu zaten benim kazakları alırken istediğim bir durumdu. Biraz daha kilolu arkadaşlarda vücutlarını biraz daha saracaktır.
İlki inci detaylı , boğaz kısmında sadece. Kolları bol, bilekte tamamen daralıyor. Renginden dolayı çok soft çok cici duruyor. Modadan çok anlayan biri değilim, ama aklımda bir kaç kombin fikri var şimdiden! duruşu şöyle :)


İkincisi ise yine inci detaylı siyah kazak; onun görselini eklemedim çekimlerimi beğenmediğim için ama ben kazağın çok benzerini bir moda sayfasında görmüştüm o yüzden görünce ilk beğendiklerimden biri oldu, bana o kazağı andırdığı için. Hafif popoyu örtüyor, sıcacık tutuyor ve dönemin modasını yansıtıyor.

Sitede fiyatlar bazı marka fiyatlarının oldukça altında ve benzer kalite de diyebilirim . Her kesimden insanın kesesine uygun bir site. Bir sonraki alışverişimde beden tutturabilirsem bir mom jeans beğendim, koyu kot renginde onu da almak istiyorum.

Bir de elbise kategorisinde bir kaç parça beğendim . Tam mevsime uygun, şık ve sade parçalar var. Sizde incelemek isterseniz;  https://www.lizbon.com/elbise  ziyaret ederek yeni elbiselere ulaşabilirsiniz.


1 yorum :