2 Eylül 2014 Salı

Minik Alışveriş ^^ Rossmann ve A101 ^^

Heyoo. Gördüğünüz üzere oldukça azimliyim bu aralar her güne bir yazı hazırlamaya çalışıyorum. Bunların arasında birde Bursa'ya gidip geldim. Eee şehir dışına çıktık madem ordaki kozmetik mağazalarına uğramasak olmaz değil mi? İlk önce Rossmann'a uğradım.

Rossman- Alışverisi

1- Isana Saç Spreyi : Normalde yüz tipimen dolayı saçlarımın tamamını toplamayı sevmeyen ben yaz sıcaklarından dolayı bundan vazgeçip topmaya başladım. Böyle çıkışan minik minik tüyleri zaptedebilmek için de 3 liraya bu minik boy, çantaya atıp çıkmalık Isana'nın saç spreyini aldım.
2- Alterra Narlı Yoğun Bakım Serumu: Loreal'in Skin Perfection serisinde ki serumunu kullanıyorum ve memnunum aslında ama bitmek üzere ve uygun fiyatlı vegan bir marka olması sebebiyle Alterra'nın bu serumunu aldım. Fiyatı 7,99 olması lazım, indirimdeydi.
3-Boya fırçası: Delinin işi olmayınca böyle şeylere sarıyor işte. Karıştırma fırçası niyetine aldım 1 liraya sonuç alırsam size de haber ederim.


Gliss-Sıvı-Sac-Kremi

4- Gliss Sıvı Saç Kremi: A101'e gittim dün işte abur cubur niyetine bir şeyler bakınırken rafta Gliss'in bu ürününü gördüm; dedim alayım beğeneni çok, fiyatı da 6,99 gibi bir şeydi.

Minik alışverişimi sizlere gösterdiğime göre artık gidebilirim. Ürün yorumlarım ben yeterli süre deneyimleyince burada olacaktır. Sevgilerimle...
11 yorum :

 1. Kahveli drajeden bende aldım ve gelen misafire kahvenin yanında ikram ediyorum çok tatlı :))
  Altera serumu çok merak ettim ve yorumlarını bekliyorum canım.
  Gliss candır benim için. Dolaşan saçlarımı süper açıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben normalde pek kahve seven biri değilimdir o yüzden beni pek açmadı bu :) Serumu aldım bakalım yakında kullanmaya başlarım. Gliss'i bende merak ediyorum inşallah beğenirim.

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Çok beğeneni var diye boşuna söylemiomuşum :) İnşallah bende güzel sonuçlar alırım.

   Sil
 3. Glissin o saç sreyini seviyorum fakat saçta kokusu değişiyor saç yağlı gibi kokmaya başlıyor bakalım sende de olacak mı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet kokusu çok güzel, değişmesin ya , olmasın öyle şeyler :)

   Sil
 4. Gliss'in fiyatı çok uygunmuş, ben de bir uğrayayım A101'e:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İndirimli hali mi bilmiyorum, bana da uygun geldi aldım bakalım. A101 de bazen ummadık şeyleri bulabiliyor insan.

   Sil
 5. Canım Alterra serumu kullandın mı? Etkisi nasıl memnun musun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha kullanmaya başlamadım canım, kullanınca haber veririm muhakkak.

   Sil
  2. Tamam canım merakla bekliyorum:)

   Sil