26 Kasım 2014 Çarşamba

Nemlendirici Yorumu: Clinique dramatically different moisturizing gel

Merhaba arkadaşlar. Size düzenli olarak kullandığım ilk nemlendiri hakkında bir kaç şeyden bahsetmek istiyorum. Peki hangi nemlendiricden bahsedeceğim?

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel • Sivilce tedavisi gördüğüm zamanlarda kullandığım bir nemlendiriciydi, sivilcelerime herhangi bir zararı yada faydası olmadı öyle bir iddiası da yok zaten.
 • Çok çok hafif bir nemlendirici benim karma cildimle iyi anlaştı yalnız nemlendirmesi tek başına yeterli değil özellikle şu an ki soğuk aylar için.
 • Makyaj altına güzel bir baz oluşturabilecek ,çabuk emilen bir krem.
 • Ürünün sarımtrak ve akışkan, adından da anlaşılacağı üzere jeli andıran bir yapısı var.
 • Çevirmeli kapağı ve tüplü yapısı var. Kavonozdaki kremlere nazaran daha çok kullanışlı buluyorum tüptekileri.
 • Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel'in ben küçük boyunu almıştım 30 ml'lik benim aldığım zaman ki fiyatı 60 liraydı. Tekrar alır mıyım? Hayır almam. Çünkü bu fiyata çok daha güzel nemlendiriciler alınabilir. Misal Loreal'in Skin Perfection Serisi gibi..

Benim Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel hakkına söyleyebileceklerim böyleydi. Siz kullandınız mı? Ne düşünüyorsunuz??

2 yorum :

 1. üniversite zamanında full setini kullanıyordum çok da memnundum ama artık deney yapmalarından dolayı almıyorum (:

  YanıtlaSil
 2. Aynı fikirdeyim şuan seninle :)) hatta bende bu ürünü yazarsam sana direk link vereyim çünkü ekleyecek hiç bir şeyim yok.

  YanıtlaSil