22 Mayıs 2015 Cuma

Essence 06- Satin Mauve Dudak Kalemi
Essence'in dudak kalemleri oldukça popüler makyaj severler arasında. Bende denemek için 06 numara Satin Mauve rengini almıştım 😊 fiyatı 3 lira gibi bir şey ve iyi ki almışım diyorum. Yarısını kullandım sayılır 💜 Daha çok sonbahar aylarına yakıştırıyorum bu renkleri tabi tercih meselesi. Soğuk bir ton değil ama çok sıcak bir tonununda olduğunu söylemek zor. Benim dudak rengim koyu olduğundan rengi bende fotopraflarda ki gibi 👌
➖Sürümü çok kolay, bir dudak kalemi değilde bir ruj gibi. Dudaklarımda tek katta ki örtücülüğü beni tatmin ediyor
➖Dudaklarımı kurutmuyor, mat değil ama parlakta durmuyor. Satin mi demeliyiz?
➖Kalıcılık konusuna gelirsek normal bir ruj kadar. Genelde yediğim yada bir şekilde sildiğim için hemen hemen aynı sürede siliniyor dudak kalemleri de.
Sıra da #inthenude rengi var, onu almak istiyorum.
Essence dudak kalemleri ile sizin ilişkiniz nedir? 😂

Yeni taşındığım için internetim yok malesef. Bende blogum çok boş kalmasın istedim. Biraz telefon üzerinden kısa ürün paylaşımları ile devam edeceğiz. Kendinize iyi bakın.

4 yorum :

  1. ya fiyatına göre gerçekten iyi iş çıkartıyorlar

    YanıtlaSil
  2. Merhaba canım seni instagramdada severek takip ediyorum ;) Burdan da takibe aldım . Banada bekliyorum. www.beautybygizzy.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil
  3. Teşekkür ediyorum. Blogunu ziyaret ediyorum hemen :)) İnstagramda takipleşioz sanırım. Ben yeni yeni bloguma bakabildim ancak bir süredir yoktum :)

    YanıtlaSil