12 Mayıs 2014 Pazartesi

Bitenler Kulübü #2


Yeni bir bitenler yazısı ile karşınızdayım.Geçtiğimiz aylarda neler bitirmişim her birlikte bakalım.

{♥} * {♥} 


Topluca görüntüsü böyle ilk defa kozmetikte bu kadar çöpe giden ürünüm var.Gerçi ben çöp biriktirmeyi beceremiyorum aslında bir bu kadar daha bitmiş ürünüm vardır ama yer sıkıntısından ve üşengeçliğimden attım artık :)


1-Luxe Kara Pamuklar:Rosmann dan almıştım severek kullandım tekrar alabilirim.
2Agiva Makyaj Temizleme Mendilleri:Yine buda benim severek bitirdiğim ürünlerden, ancak bu ara ten makyajını bıraktığım için ihtiyacım olmuyor,pamuklarda göz makyajımı çıkarma da en büyük yardımcım zaten,tekrar alır mıyım?Bilmiyorum.Çünkü  nereden aldığımı hatırlamıyorum. :)
3:Watsons Çikolatalı Yüz Maskesi:Orta karar bir maskeydi,çikolata kokusu beni aşırı baydı,tekrar almam.
4.Eeose Bakım Şampuanı:Bu footoğrafta yer almasa da bende bu testerlardan bayağı vardı.Kullandığım zamanlarda saçımın neminin geri geldiğini hissettim.
5-Priorin şampuan:Ne yaptığı belirsiz,köpürmeyen,değişik bir şampuandı.Ih-ıhhh-olmamış.


6.Isana Deodorant: Bir deodoranttan beklenen neyse gerçekleştiriyor ama bende Rexona daha iyi.Bu çıkarıma nerden vardım bilmiyorum ama öyle .
7.Ladiva Kayısılı ve Peelind Etkili Sabun:Aslında ben bu ürünü ilk yüzümde kullanmak için aldım sonra uzun araştırmalarım sonucu sabunun yüzün ph dengesini bozduğunu görerek vücudumda kullanmaya karar verdim.Kötü mü oldu?Tabi ki hayır.Severek kullandım.Çok güzel temizliyordu.
8.Activex Duş Jeli:Kokusu fazla kimyasal fazla plastik geldi.Temizlemesi yine iyiydi.Tekrar almam.
9..Abba Şampuan:Nane esanslı,ımmmm enfes bir şampuandı.Minik boyunu 7-8 kez kullandım.
Ve sıra geldi kozmetiklere..


10.Flormar Pudra: Biriciğim,yakın arkadaşım Zeynep bitirdi bunu.Kalıcılığını,rengini,dokusunu herşeyini sevdiğini söylüyor ama şimdi yeni bir aşkı var; Rimmel Stay Matte pudra.O yüzden tekrar almayacak.
11.Avon  Glimmer Göz Kalemi - Siyah : Kalıcılığı,rengi,sürüşü gerçekten hoş olan bir kalemdi.Işıltılıydı.Çok sık kullanmadığım için tekrar almam ama tavsiye edebilirim.
12.Oriflame Eyeliner-Siyah:Burda yine çok çok sevdiğim ancak biten ürünlerimden bir tanesi.Normal keçe uçlu eyelinerladan farklı olarak çok uzun bir süre kullandım.Hemen kurumadı.Yaklaşık iki yıl!
13-Flormar ve Golden Rose Maskaralar:Gonden Rose'ın çıkardığı bu seride ki maskaraların hepsi gerçekten iyi iş çıkarıyor, üstelik 6 liralık fiyatıyla.Alın, deneyin, pişman olmazsınız.
14:Maybelline Affinitone Kapatıcı:Seni lanet olası!En kötü kapatıcılar listesinde başı çeker bu, yeminle.Uzak durun.
15.Dudak Kalemleri: Yanlardan açıldığı için atmak zorunda kaldığım,aslında çok  da kullanmadığım kalemler.Fazlalıktan kurtulmuş oldum.

Benim bitenlerim bu şekildeydi.Umarım zevkli bir yazı olmuştur.
Sevgilerimle.


6 yorum :